Reklama

Reklama

Nowy komendant Straży Miejskiej wybrany

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Michał Siedlecki

Nowy komendant Straży Miejskiej wybrany - Zdjęcie główne

foto Michał Siedlecki

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zakończyła się procedura naboru szefa płockich strażników miejskich. Nowym komendantem został Konrad Guzanek.

Reklama

Przypomnijmy, że konkurs na to stanowisko został ogłoszony po tym jak Piotr Umiński - na początku maja - zrezygnował z tej funkcji. Aplikacje można było składać do 20 maja. Wśród niezbędnych wymagań, które musiał spełnić kandydat na szefa municypialnych w Płocku, była nieposzlakowana opinia, niekaralność, wykształcenie wyższe, co najmniej 5-letni staż pracy (w tym 3-letni na stanowisku kierowniczym), sprawność fizyczna i psychiczna, umiejętności zarządzania personelem i pracy w zespole. Ważnym punktem było też „przedstawienie koncepcji funkcjonowania Straży Miejskiej w Płocku”.

Z kandydatami spełniającymi wymagania formalne przeprowadzono rozmowę kwalifikacyjną.

W poniedziałek ratusz poinformował o wyborze na stanowisko komendanta SM Konrada Guzanka. Kandydaci oceniani byli według następujących kryteriów: kwalifikacje, doświadczenie zawodowe, znajomość aktów prawnych podanych w ogłoszeniu o naborze, przydatność do pracy na tym stanowisku oraz sposób prezentacji.

- Pan Konrad Guzanek zaprezentował się bardzo dobrze i przedstawił koncepcję funkcjonowania SM w Płocku w pełni odpowiadającą oczekiwaniom pracodawcy – czytamy w ogłoszeniu wyniku.

Dodajmy, że wcześniej Konrad Guzanek pracował m.in. na stanowisku dyrektora Zakładu Karnego w Płocku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy