Nieoficjalnie: problemy w szpitalu św. Trójcy, może dojść do zamknięcia oddziału Problemy szpitali nie są nowością, ale ten nie wynika z niedofinansowania. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że ze szpitala św. Trójcy ma odejść grupa kilku lekarzy z odziału ginekologiczno-położniczego i przenieść się do szpitala na Winiarach. Dyrektor Marek Stawicki zaprzecza zamykaniu oddziałów, (...)
Nieoficjalnie: problemy w szpitalu św. Trójcy, może dojść do zamknięcia oddziału Problemy szpitali nie są nowością, ale ten nie wynika z niedofinansowania. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że (...)