Reklama

Uwaga! Drogówka ruszy tuż po północy

Opublikowano:
Autor:

Uwaga! Drogówka ruszy tuż po północy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już dzisiejszej nocy, dokładnie minutę po północy, kino Helios zaprasza na specjalny pokaz filmu kryminalnego „Drogówka”. To historia siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, ostre imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy.

Już dzisiejszej nocy, dokładnie minutę po północy, kino Helios zaprasza na specjalny pokaz filmu kryminalnego „Drogówka”. To historia siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, ostre imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy.

Po kultowym „Weselu”, obsypanymi nagrodami „Domu złym” i „Róży” Wojtek Smarzowski znów zdecydował się na formułę kryminału i zrealizował fabułę, która po raz pierwszy „wchodzi do miasta”. Powstał obraz prawdziwy, bezkompromisowy i szczery, ale nie pozbawiony charakterystycznego dla Smarzowskiego poczucia humoru.

„Drogówka” dozwolona jest od lat 15. To historia siedmiu policjantów. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartek Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.

„Drogówka”, trwająca 118 minut, to kolejny film Smarzowskiego zrealizowany według autorskiego scenariusza, ostre i wnikliwe spojrzenie na zamknięty świat policji. Zdjęcia kręcono przed rokiem w Warszawie. Reżyser od lat współpracuje z ulubionymi aktorami: Arkiem Jakubikiem, Marianem Dziędzielem, Erykiem Lubosem, Robertem Wabichem, Marcinem Dorocińskim, Jackiem Braciakiem i Bartkiem Topą. W filmie zobaczymy także Macieja Stuhra, Agatę Kuleszę, Adama Woronowicza, Julię Kijowską i Izabelę Kunę.

fot. www.helios.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE