Reklama

Reklama

Urzędnicy znajdą się w ogniu pytań

Opublikowano: 22 maja 2013 16:05
Autor:

Urzędnicy znajdą się w ogniu pytań - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Organizacja i bezpieczeństwo ruchu – to najważniejsze tematy, które będą poruszane podczas jutrzejszego spotkania mieszkańców osiedla Wyszogrodzka z przedstawicielami Urzędu Miasta.

Reklama

Organizacja i bezpieczeństwo ruchu – to najważniejsze tematy, które będą poruszane podczas jutrzejszego spotkania mieszkańców osiedla Wyszogrodzka z przedstawicielami Urzędu Miasta.

Przedstawiciele ratusza: Jacek Ambroziak (pełnomocnik prezydenta ds. transportu publicznego i inżynierii ruchu drogowego) i Cezary Guzanek (dyrektor wydziału inwestycji miejskich) oraz dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg Marek Antoszek z mieszkańcami osiedla Wyszogrodzka spotkają się w czwartek 23 maja o 18.30 na stołówce Szkoły Podstawowej nr 12 przy ul. Brzozowej 3.

Jak zapowiadają przedstawiciele Rady Osiedla, dyskusja ma dotyczyć przede wszystkim kwestii istotnych dla przyszłości: poprawy bezpieczeństwa na skrzyżowaniu ulic Klonowej z Bukową, „strefy zamieszkania” przy ulicy Paśniki, powstania nowej drogi łączącej ulice Norbertańską z Południową, chodników i krawężników przy części osiedlowych ulic oraz zmiany organizacji ruchu na ulicy Malinowej.

– Mamy nadzieję, że na spotkaniu pojawi się duża grupa mieszkańców naszego osiedla, którzy aktywnie włączą się do dyskusji na temat tego, jak powinien wyglądać układ komunikacyjny na naszym terenie – powiedział Portalowi Płock przewodniczący zarządu Osiedla Wyszogrodzka Łukasz Dąbrowski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.