Reklama

Reklama

Startują staże w PKN Orlen. Jest ponad 40 ofert

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Startują staże w PKN Orlen. Jest ponad 40 ofert - Zdjęcie główne

foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rozpoczęła się rekrutacja do programu stażowego „Kierunek Orlen”. Dla chętnych studentów oraz absolwentów wyższych kierunków ścisłych, ekonomicznych i humanistycznych, czeka ponad 40 ofert w ramach wielu specjalizacji.

Reklama

To już szósta edycja programu stażowego. Koncern oferuje sześciomiesięczny, płatny staż, który realizowany jest w spółkach Grupy Orlen. To: PKN Orlen, Anwil, Orlen CUK, Orlen Laboratorium, Orlen Paliwa, Orlen Południe oraz w Spółkach Grupy Energa (Energa OZE, Energa Enspirion).

Możliwość odbycia stażu mają studenci i absolwenci z całej Polski. Tym bardziej teraz, bowiem poimo tego, że zespoły, do których poszukiwani są stażyści, zlokalizowane są w sumie 10 miastach, to z powodu sytuacji epidemiologicznej część zadań stażowych może być realizowana hybrydowo.

- To znakomita okazja nie tylko do zdobycia praktycznych umiejętności czy osobistego rozwoju przy wsparciu indywidualnego opiekuna, ale także możliwość pogłębiania kompetencji miękkich w ramach organizowanych warsztatów grupowych w społeczności stażystów – przekonują w koncernie.

Aplikacje do programu stażowego „Kierunek ORLEN" można przesyłać do 3 maja. Te znajdziemy w zakładce „kariera" na stronie internetowej PKN Orlen  oraz na stronach internetowych spółek uczestniczących w bieżącej edycji programu stażowego. Same staże zaś rozpoczną się w lipcu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy