Reklama

Sprawdźcie nowe kierunki podyplomówek. Niektóre są nietypowe

Opublikowano:
Autor:

Sprawdźcie nowe kierunki podyplomówek. Niektóre są nietypowe - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rozwój osobisty-studia coachingu, menadżer farmacji, etyka szkolna - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku przygotowała nową, bardzo bogatą ofertę kształcenia podyplomowego. Trwa rekrutacja na studia rozpoczynające się w lutym.

Rozwój osobisty-studia coachingu, menadżer farmacji, etyka szkolna - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku przygotowała nową, bardzo bogatą ofertę kształcenia podyplomowego. Trwa rekrutacja na studia rozpoczynające się w lutym.

W propozycji PWSZ obejmującej różne dziedziny nauki do wyboru są aż 23 kierunki studiów podyplomowych, 67 typów kursów i 17 rodzajów szkoleń specjalizacyjnych dla pielęgniarek i położnych. Oferta jest odpowiedzią na potrzebę ciągłego dokształcania się oraz rozwoju na ścieżce zawodowej i obejmuje szeroki zakres tematyczny. Są wśród nich m.in. takie kierunki jak: menadżer farmacji, arteterapia i psychopedagogika kreatywności, rozwój osobisty - studia coachingu czy negocjacje i mediacje, a także takie kursy jak np. przedłużanie i zdobienie płytki paznokciowej dłoni, kadry i płace, księgowość komputerowa.

- Tak bogata oferta kształcenia podyplomowego to nasza odpowiedź na potrzeby związane z koniecznością ciągłego rozwoju zawodowego - mówi prof. nadzw. dr hab. Maciej Słodki, rektor Państwowej wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku. - Kierujemy naszą propozycję do wszystkich, którzy myślą o zmianie profilu zawodowego lub chcą doskonalić się w ramach posiadanej profesji.

Rektor podkreśla, że swoje kwalifikacje zainteresowani mogą podnosić w ramach studiów, kursów lub szkoleń specjalizacyjnych. - W związku z tym, że jesteśmy w stanie i mamy możliwość ustawową przygotować każdą ofertę studiów podyplomowych, ukierunkowaną na potrzeby konkretnych pracowników czy instytucji, zapraszamy przedstawicieli otoczenia społeczno-gospodarczego do zgłaszania nam sugestii i potrzeb w kształtowaniu i dostosowywaniu oferty do potrzeb rynku pracy w Płocku i okolicach - mówi prof. nadzw. dr hab. Maciej Słodki.

Uczelnia zapowiada, że pierwsze studia podyplomowe planuje uruchomić już od lutego. Rekrutację na kursy prowadzimy całym rokiem. 

Więcej informacji o wszystkich studiach podyplomowych i kursach na stronie pwszplock.pl
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE