Reklama

Spółka Orlen Paliwa sponsorem siatkarzy z Warszawy

Opublikowano:
Autor:

Spółka Orlen Paliwa sponsorem siatkarzy z Warszawy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Spółka Orlen Paliwa z Grupy Kapitałowej PKN Orlen przez trzy lata będzie sponsorem siatkarzy ze stolicy, wicemistrzów Polski z ostatniego sezonu.

Spółka Orlen Paliwa z Grupy Kapitałowej PKN Orlen przez trzy lata będzie sponsorem siatkarzy ze stolicy, wicemistrzów Polski z minionego sezonu.

PKN Orlen od lat wspiera polską siatkówkę w wydaniu reprezentacyjnym. O tym, że zespół z Warszawy wesprze spółka płockiego koncernu, mówiono w kuluarach już od wielu tygodni. We wtorek informację potwierdziła "Przeglądowi Sportowemu" Anna Ziobroń, dyrektor biura marketingu sportowego PKN Orlen.

– Mogę oficjalnie potwierdzić, że spółka Orlen Paliwa objęła wsparciem stołeczny klub siatkarzy. Umowa będzie obowiązywała przez trzy sezony – poinformowała Anna Ziobroń. - Wspieramy dyscypliny, które Polacy kochają i które dostarczają im sportowych emocji na najwyższym poziomie. Polska siatkówka jest prawdopodobnie w najlepszym momencie w historii i skupia wokół siebie wielką grupę zaangażowanych kibiców. 

Orlen zdecydował się wesprzeć zespół, grający przed sezonem jako Onico, a obecnie jako Projekt Warszawa. Ekipa ze stolicy z kompletem zwycięstw zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli Plus Ligi.

- Na mocy umowy Projektu Warszawa oraz Orlen Paliwa klub z Warszwy  już od najbliższego spotkania z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle będzie występował pod nową nazwą VERVA Warszawa ORLEN Paliwa. To element naszej strategii, nakierowany na budowanie rozpoznawalności konkretnych brandów, a takim jest m.in. VERVA - tłumaczyła Anna Ziobroń na łamach "PS".

Wysokości finansowego wsparcia nie podano.

Mecz z ZAKSĄ już w środę 20 listopada. Dodajmy, że zawodnikiem VERVA Warszawa ORLEN Paliwa jest m.in. płocczanin Bartosz Kwolek, przyjmujący reprezentacji Polski, mistrz świata z 2018 r. 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE