Reklama

Rusza Audioriver. Jak tam dotrzeć?

Opublikowano:
Autor:

Rusza Audioriver. Jak tam dotrzeć? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przed uczestnikami festiwalu trzy dni atrakcji. Blisko kilkadziesiąt tysięcy osób będzie bawić się nocą na nadwiślańskiej plaży w ten weekend podczas trzynastej już edycji Audioriver. Ponieważ trawa remont nabrzeża - przejazd do miejsca wydarzenia jest utrudniony. Pytamy więc o drogi dojazdowe organizatorów.

Przed uczestnikami festiwalu trzy dni atrakcji. Blisko kilkadziesiąt tysięcy osób będzie bawić się nocą na nadwiślańskiej plaży w ten weekend podczas trzynastej już edycji Audioriver. Ponieważ trawa remont nabrzeża - przejazd do miejsca wydarzenia jest utrudniony. Pytamy więc o drogi dojazdowe organizatorów.

W związku z rewitalizacją bulwarów wiślanych od 3 października ul. Rybaki została całkowicie zamknięta dla ruchu na odcinku od skrzyżowania z ul. Kawieckiego do amfiteatru. Dojazd do amfiteatru, Morki, zalewu Sobótka jest możliwy wyłącznie od ul. Parowa i Szpitalnej. Jednak na czas trwania wydarzenia dotarcie do nadwiślańskiej plaży ma być nieco ułatwione. Dopytujemy jak.

Ratusz podkreśla, że na czas trwania festiwalu remontowany rejon nabrzeża "został oddany organizatorom Audioriver".

- Wszelkie sprawy i ustalenia dotyczące rejonu ul. Rybaki są prowadzone przez organizatorów  na czas trwania wydarzenia - przekazał zespół do współpracy z mediami ratusza.

Pytamy więc organizatorów, a odpowiedź przekazuje nam Katarzyna Sobala:

- Podczas festiwalu, ul. Rybaki będzie zamknięta dla samochodów, jednak można dojść pieszo - podają organizatorzy Audioriver. - Wejścia na festiwal znajdują się od strony amfiteatru (ul. Rybaki 15), Zalewu Sobótka, a także na górze - przy pomniku Bolesława Krzywoustego (ul. Piekarska).  Na każdym wejściu na festiwal można wymienić bilety na opaski.

Więcej na temat festiwalu przeczytacie w artykule:

[ZT]19755[/ZT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE