Reklama

Reklama

Rozbudowa Wyszogrodzkiej. Miasto ogłosiło przetarg na projekt

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Michał Wiśniewski

Rozbudowa Wyszogrodzkiej. Miasto ogłosiło przetarg na projekt - Zdjęcie główne

foto Michał Wiśniewski

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ratusz ogłosił przetarg na przygotowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dotyczącej rozbudowy ul. Wyszogrodzkiej od skrzyżowania na Podolszycach do granic miasta.

Reklama

W lutym 2022 roku Andrzej Adamczyk, Minister Infrastruktury, przyjechał do Płocka i ogłosił, że jest zielone światło dla przebudowy ul. Wyszogrodzkiej. Miasto od lat zabiega o budowę drugiej nitki, tak by droga miała po dwa pasy w każdym kierunku. Porozumienie w tej sprawie zostało podpisane w maju 2018 roku. 

Płock będzie partycypował w kosztach - zapłaci za część inwestycji, która znajduje się w granicach administracyjnych miasta. Szacowany koszt po stronie miasta to ponad 51,5 mln złotych.

30 sierpnia w biuletynie informacji publicznej pojawiło się ogłoszenie o przetargu na dokumentację projektowo-kosztorysową. Chętni wykonawcy mogą składać swoje oferty do 12 września do godz. 10:00. Ratusz daje sobie miesiąc na analizę ofert. 

Jeśli uda się wyłonić wykonawcę dokumentacji, będzie miał 16 miesięcy na wykonanie zadania. Z kolei w 10 tygodni wykonawca będzie musiał przedstawić koncecpcję wraz z inwentaryzacją zieleni, wyznaczonymi strefami ochrony drzew i krzewów, projektem (planem) ochrony zieleni.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy