Reklama

Nowa stacja już otwarta. Świetne paliwo w dobrych cenach

Opublikowano:
Autor:

Nowa stacja już otwarta. Świetne paliwo w dobrych cenach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Działa już nowa stancja benzynowa, która powstała przy ulicy Targowej. Wyróżnia się zupełnie nowym szyldem, którego w Płocku jeszcze nie było, a także dobrymi cenami paliw.

Działa już nowa stacja benzynowa, która powstała przy ulicy Targowej. Wyróżnia się zupełnie nowym szyldem, którego w Płocku jeszcze nie było, a także atrakcyjnymi cenami paliw.

Nowa stacja od soboty działa przy ulicy Targowej - naprzeciwko Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, między budynkiem jednej ze spółek Energi a CNH. Główną niespodzianką jest jej szyld – stacja nie działa pod marką żadnego ze znanych gigantów paliwowych, ale pod prywatnym, świeżym brandem e-co.

Stacja pracuje w systemie hybrydowym. Od 6.00 rano do 22.00 za paliwo można płacić w sklepie, w którym dostępne są również produkty motoryzacyjne, a także hot-dogi, napoje, słodycze i inne artykuły. Dla wygody klientów otwarto również kącik kawowy. W nocy opłaty uiszcza się w tankomacie.

Właściciel stacji przygotował również atrakcyjną ofertę dla klientów flotowych. Po podpisaniu umowy klient otrzymuje kartę lub karty flotowe, dzięki którym tankowanie staje się bardzo wygodne. Kierowca w ciągu kilku sekund rejestruje transakcję w tankomacie bez konieczności angażowania obsługi stacji, a firma otrzymuje zbiorczą fakturę po zakończeniu okresu rozliczeniowego. Zainstalowany system daje również duże wsparcie właścicielowi floty w rozliczaniu pojazdów. Oczywiście kartą flotową można również zapłacić w sklepie.

Jak podkreśla właściciel stacji, absolutnym priorytetem jest jakość paliwa. Dlatego też paliwa sprzedawane na stacji przywożone są bezpośrednio z PKN Orlen, a stacja bierze udział w organizowanym przez Spółkę Orlen Paliwa programie monitorowania jakości paliw - BAQ. W ramach programu stacja poddawana jest regularnym, niezapowiedzianym kontrolom, w ramach których badane są m.in. próbki paliw. Wszystko po to, aby zapewnić klientom wysoką jakość paliw. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE