Reklama

Niezabezpieczone studzienki nad Sobótką? Wykonawca odpowiada

Opublikowano:
Autor:

Niezabezpieczone studzienki nad Sobótką? Wykonawca odpowiada  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nad zalewem Sobótka trwają prace związane z budową ścieżki rowerowej. Jeden z naszych Czytelników zwrócił uwagę na niezabezpieczone studzienki kanalizacyjne.

Nad zalewem Sobótka trwają prace związane z budową ścieżki rowerowej. Jeden z naszych Czytelników zwrócił uwagę na niezabezpieczone studzienki kanalizacyjne. 

Napisał do nas pan Paweł, który zwrócił uwagę na niezasłonięte włazy do studzienek kanalizacyjnych. 

- Nad zalewem Sobótka zauważyłem niebezpieczne zaniedbania firmy budującego ścieżkę rowerową - pisze Czytelnik. -  Wszędzie jest bałagan, ale napotkałem otwartą i niezabezpieczoną studzienkę kanalizacyjną. Ktoś mógł do niej wpaść.

Rzeczywiście, co jakiś czas media informują o wpadnięciu do niezasłoniętych studzienek dzieci lub zwierząt. Niestety, może się to skończyć tragedią. Z zapytaniem zwróciliśmy się więc do zleceniodawcy, czyli ratusza. Urzędnicy z kolei zainterweniowali u wykonawcy, a  ten zapewnia, że wszelkie procedury bezpieczeństwa zostały dokonane. Wskazuje, że przy wykonywaniu prac odpowiednio oznakowano teren, a miejsca szczególnie niebezpieczne szczelnie ogrodzono. 

- Na przedstawionym zdjęciu uwidoczniono odcinek ścieżki biegowej, na którym widać prowadzone prace związane z regulację włazu - tłumaczy wykonawca. - Wykadrowane ujęcie nie pokazuje pracowników wykonujących przedmiotowe zadanie. 14 maja praca związane z regulacją studni zostały rozpoczęte i zakończone, a studzienka zabezpieczona włazem.

Na dowód wykonawca przysłał zdjęcie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE