Reklama

Na chodniku leży sterta kabli. Od kilku dni!

Opublikowano:
Autor:

Na chodniku leży sterta kabli. Od kilku dni! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Napisała do nas zbulwersowana czytelniczka, która zwróciła uwagę na leżące na chodniku kable. "Czekają aż komuś się coś stanie, zanim coś z tym zrobią?" - pyta zdenerwowana.

Napisała do nas zbulwersowana czytelniczka, która zwróciła uwagę na leżące na chodniku kable. "Czekają aż komuś się coś stanie, zanim coś z tym zrobią?" - pyta zdenerwowana. 

Na przesłanych fotografiach rzeczywiście widać kilkanaście metrów kabli, które leżą swobodnie na wąskim chodniku przy ul. Żwirki i Wigury. Naszą czytelniczkę zaniepokoiło niebezpieczeństwo, które stwarzają. 

Z problemem zwróciliśmy się do Ratusza. Urzędnicy uspokajają. 

- Na zdjęciach widoczne są kable telekomunikacyjne, a nie energetyczne. Nie ma w nich niebezpiecznego napięcia i nie zagrażają bezpośrednio bezpieczeństwu - wyjaśnił Konrad Kozłowski z zespołu prasowego Urzędu Miasta. - Właścicielem przedmiotowej infrastruktury telekomunikacyjnej nie jest Urząd Miasta Płocka - dodał.

Dlaczego jednak kable od tylu dni leżą na chodniku? Z tymi pytaniami zwróciliśmy się do operatora. Czekamy na odpowiedź. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE