Reklama

Kto najfajniejszy? Głosuj w Portalu Płock

Opublikowano:
Autor:

Kto najfajniejszy? Głosuj w Portalu Płock - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już po raz piąty wybieramy najpopularniejszego dzielnicowego w roku 2013 w Płocku i w powiecie płockim. Plebiscyt trwa przez cały listopad, głosować można m.in. w siedzibie naszego portalu.

Już po raz piąty wybieramy najpopularniejszego dzielnicowego w roku 2013 w Płocku i w powiecie płockim. Plebiscyt trwa przez cały listopad, głosować można m.in. w siedzibie naszego portalu.

Jak co roku głosujemy na najfajniejszego dzielnicowego, czyli takiego naszego policjanta -lekarza pierwszego kontaktu, który zna problemy mieszkańców. Każdy mieszkaniec Płocka i powiatu, który zechce zagłosować na najpopularniejszego dzielnicowego, może to zrobić wypełniając ankietę i wrzucając ją do urn, które ustawione zostały w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku przy ul. 1 Maja i przy ul. Słowackiego. Urny wraz z ankietami znajdują się również m.in. w biurze naszego portalu przy Kilińskiego 41, a także w urzędach w Internecie

Konkurs na najpopularniejszego dzielnicowego roku 2013 będzie trwał do końca listopada.

Głosować będziemy anonimowo, ale za pomocą specjalnie opracowanych ankiet, na których znajdzie się nazwisko naszego faworyta i krótkie uzasadnieni, dlaczego akurat ten dzielnicowy zasługuje na miano najpopularniejszego. Czyli co dla nas zrobił, jak pomógł, czy sprawdza się w swojej roli. Ale spokojnie - wypełnienie takiej ankiety zajmie najwyżej kilka minut, to nie mają być wypracowania.

Dzielnicowych można poznać na stronie płockiej komendy w zakładce "Poznaj swojego dzielnicowego"

W ubiegłym roku
wśród dzielnicowych pełniących służbę w Płocku najpopularniejszy okazał się sierżant Paweł Marciniak pracujący na tzw. słodkich ulicach, przed aspirantem Jarosławem Grobelskim i młodszą aspirantką  Ksenią Górską. Czytaj tutaj

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE