Reklama

Konkurs o Audioriver zakończony.Bilety dla…

Opublikowano:
Autor:

Konkurs o Audioriver zakończony.Bilety dla… - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mnóstwo osób odgadło wszystkich artystów, których fotografie umieściliśmy w naszej specjalnej galerii. Bilety na Audioriver wygrały cztery osoby, które wysłały poprawne odpowiedzi.

Mnóstwo osób odgadło wszystkich artystów, których fotografie umieściliśmy w naszej specjalnej galerii. Bilety na Audioriver wygrały cztery osoby, które wysłały poprawne odpowiedzi.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, w którym można było wygrać bilety na startujący już za kilka dni festiwal świata niezależnego, czyli Audioriver 2015. Konkurs polegał na odgadnięciu, z których edycji festiwalu Audioriver pochodzą przygotowane przez nas zdjęcia. Zadanie było niełatwe, ale poradziliście sobie znakomicie. Najszybciej z zagadką uporali się: Mariusz Karasiewicz, Emilia Sadłakowska, Katarzyna Krzyżewska, Małgorzata Rosikoń i to właśnie do nich wędrują bilety na dwa dni festiwalu.

A dla pozostałych mamy pocieszającą informację - nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE