Reklama

Reklama

Jesteś młody i bezrobotny, ale masz dobry pomysł na biznes? Możesz zyskać do 29 tys. zł

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Jesteś młody i bezrobotny, ale masz dobry pomysł na biznes? Możesz zyskać do 29 tys. zł - Zdjęcie główne

foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości To szansa dla płocczan w wieku 18-29 lat, bez posady, zarejestrowanych w Miejskim Urzędzie Pracy w Płocku. Wsparcie finansowe na podjęcie działalności gospodarczej zaplanowano dla 34 osób.

Reklama

To program w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w Mieście Płocku (IV)" współfinansowany ze środków UE.

- Uczestnikami projektu mogą być osoby młode w wieku 18-29 lat bez pracy, zarejestrowane w MUP jako bezrobotne, które nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu, w tym osoby z niepełnosprawnościami i długotrwale bezrobotne - informuje płocki MUP.

Zainteresowani powinni działać natychmiast, gdyż nabór zakończy się w chwili wyczerpania limitu środków. Przy ocenie wniosków liczyć się będą m.in. zasady rachunku ekonomicznego, planowane efekty ekonomiczne oraz zbieżność przygotowania zawodowego wnioskodawcy z rodzajem planowanej działalności.

Szczegółowe informacje oraz formularze znajdują się na stronie www.praca.gov.pl.

Informacje można uzyskać także w Dziale Instrumentów Rynku Pracy w płockim MUP, tel. (24) 367-18 -37.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy