Reklama

Fotelik dla malucha to konieczność. Jak wybrać najlepszy?

Opublikowano:
Autor:

Fotelik dla malucha to konieczność. Jak wybrać najlepszy?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgodnie z polskim prawem dziecko przewożone autem musi siedzieć w foteliku i to dość długo. Ostatnia nowelizacja przepisów zmieniła zasady - od kilku lat najmłodsi muszą jeździć w foteliku aż do przekroczenia granicy 150 cm wzrostu. Warto więc zadbać o komfort i jak największe bezpieczeństwo naszej pociechy.

Zgodnie z polskim prawem dziecko przewożone autem musi siedzieć w foteliku i to dość długo. Ostatnia nowelizacja przepisów zmieniła zasady - od kilku lat najmłodsi muszą jeździć w foteliku aż do przekroczenia granicy 150 cm wzrostu. Warto więc zadbać o komfort i jak największe bezpieczeństwo naszej pociechy. 

W tradycyjnych fotelikach dzieci siedzą przodem do kierunku jazdy. Ostatnio jednak coraz więcej modeli łamie tę regułę. Tyłem do kierunku jazdy? Okazuje się, że to nie tylko możliwe, ale i dużo bezpieczniejsze rozwiązanie! Są kraje, gdzie jest to wręcz obowiązek. Należy do nich Szwecja, gdzie do 4 roku życia najmłodsi wręcz muszą jeździć tyłem do kierunku jazdy.

[YT]https://youtu.be/fKIeExpDLDA[/YT]

Rodzice cały czas stają przed dylematem - przodem czy tyłem? Testy nie pozostawiają złudzeń: fotelik ustawiony tyłem do kierunku jazdy to w przypadku zderzenia kilkukrotnie mniejsze obciążenie górnych partii ciała naszej pociechy. Czyż bezpieczeństwo nie powinno być najważniejszą kwestią przy przewozie dzieci?

 

Fotelik ustawiony tyłem może oznaczać dyskomfort dla rodzica-kierowcy. Wszak nie będzie widział małego pasażera w lusterku. Jest i na to rada - montaż dodatkowego. Niektórzy rodzice mogą sądzić, że dziecko, które raz jechało przodem, źle będzie znosiło jazdę tyłem. Warto to jednak przetestować lub po prostu... wozić tyłem cały czas.

Fotelik RWF to więc przyszłość wśród dziecięcych fotelików. Taki model możecie dostać w hurtowni uMalucha w Kutnie. Co więcej, już w najbliższą sobotę 14 października w godzinach 9:00-14:00 zespół uMalucha nie tylko pomoże wam dobrać i zamontować najlepszy fotelik. Tego dnie czeka też specjalna oferta na foteliki. 

Skorzystają też klienci, którzy wolą robić zakupy, nie wychodząc przy tym z domu. Wystarczy użyć kodu rabatowego "RWF1410" w sklepie internetowym http://umalucha.pl/ i cieszyć się z atrakcyjnych zniżek. 

Czekamy na Was!

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE