Reklama

Dostali informację o zdarzeniu drogowym. Nie mieli jednak komu pomóc [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Dostali informację o zdarzeniu drogowym. Nie mieli jednak komu pomóc [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Druhowie z OSP Słubice w poniedziałek we wczesnych godzinach porannych otrzymali dyspozycję z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, aby udać się na 29 kilometr drogi wojewódzkiej nr 575, gdzie miało dojść do zdarzenia drogowego. - Podczas dojazdu okazało się, iż zdarzenia miało miejsce niespełna kilometr wcześniej, w miejscowości Grzybów, w gminie Słubice. Po dokonaniu rozpoznania okazało się, iż w przydrożnym rowie, na boku, znajduje się pojazd osobowy, w którym nie było ani jednej osoby.

Druhowie z OSP Słubice w poniedziałek we wczesnych godzinach porannych otrzymali dyspozycję z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, aby udać się na 29 kilometr drogi wojewódzkiej nr 575, gdzie miało dojść do zdarzenia drogowego. - Podczas dojazdu okazało się, iż zdarzenia miało miejsce niespełna kilometr wcześniej, w miejscowości Grzybów, w gminie Słubice. Po dokonaniu rozpoznania okazało się, iż w przydrożnym rowie, na boku, znajduje się pojazd osobowy, w którym nie było ani jednej osoby.

Kilka metrów od pojazdu leżało ciało zwierzęcia.

- Najprawdopodobniej psa. Biorąc pod uwagę, iż kierujący lub pasażerowie pojazdu mogli być w szoku, nasi ratownicy sprawdzili również okoliczne pola, lecz nie stwierdzono obecności żadnych osób mogących brać udział w zdarzeniu - opisali strażacy. - W trakcie naszych działań na miejsce dotarł również Zespół Ratownictwa Medycznego, który jednak po stwierdzeniu braku osób poszkodowanych wrócił do bazy.

Druhowie z OSP Słubice zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulator w pojeździe i sprawdzili okolicę, czy nigdzie nie ma osób poszkodowanych. Ze względu na zajęcie jednego pasa drogi oraz ruch wahadłowy, druhowie kierowali ruchem, aby nie dochodziło do kolejnych niebezpiecznych sytuacji. - Z uwagi na brak zagrożenia i pojazd znajdujący się poza drogą, działania straży zostały zakończone, a dalsze czynności na miejscu prowadziła policja.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE