Reklama

Do trzech razy sztuka? Nie, przy trzeciej próbie też nie wyszło

Opublikowano:
Autor:

Do trzech razy sztuka? Nie, przy trzeciej próbie też nie wyszło - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przy pierwszym przetargu dotyczącym powstania w przyszłości parku na osiedlu Miodowa nie zgłosiła się żadna firma, za drugim razem zgłosiła się tylko jedna, która zaproponowała przeszło dwukrotnie większą kwotę niż proponował Ratusz. Ogłoszono trzeci przetarg i znów fiasko.

Przy pierwszym przetargu dotyczącym powstania w przyszłości parku na osiedlu Miodowa nie zgłosiła się żadna firma, za drugim razem zgłosiła się tylko jedna, która zaproponowała przeszło dwukrotnie większą kwotę niż proponował Ratusz. Ogłoszono trzeci przetarg i znów fiasko.

Kiedy powstanie obiecywany park na osiedlu Miodowa? Ciężko stwierdzić, bo nie ma nawet dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego pt. „Zagospodarowanie terenu na osiedlu Dobrzyńska na obszarze Centralnego Parku Rekreacji”. Urzędnicy w tytule postępowania wciąż wpisują starą nazwę osiedla.

[ZT]15700[/ZT]

Przy drugim podejściu do przetargu jedyna firma, która się zgłosiła, była gotowa wykonać dokumentację za 389,9 tys. zł. W trzecim postępowaniu ta sama firma, MBZ Andler Tomczak sp. j. Z Włocławka obniżyła już kwotę do 242 tys. 310 zł. Ratusz pozostał jednak przy wcześniejszej kwocie 150 tys. zł, tym samym postępowanie trzeci raz unieważniono.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE