Reklama

Drukarnia cyfrowa – wybierz najlepszą

Opublikowano:
Autor:

Drukarnia cyfrowa – wybierz najlepszą - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Drukarnia cyfrowa JKB Print to firma, której warto powierzyć wykonanie materiałów marketingowych, książek, plakatów, formularzy, teczek, zaproszeń oraz innych materiałów. Dlaczego? Przemawia za tym wysoka jakość każdych wykonywanych druków, wygodny sposób składania zamówień oraz atrakcyjne ceny. Dowiedz się więcej o wszystkich tych aspektach.

Druk cyfrowy najwyższej jakości

JKB Print to drukarnia cyfrowa na miarę obecnych czasów. Nowoczesna, korzystająca z najnowszych rozwiązań technologicznych, mająca do dyspozycji park maszynowy umożliwiający nie tylko druk w rozmaitych formatach, lecz także zapewniający jego wysoką jakość. Dlatego szybko i sprawnie może wydrukować zarówno niewielkie ulotki jednostronne, jak i foldery reklamowe, a nawet banery wielkoformatowe. Maszyny najnowszej generacji pozwalają JKB Print zaoferować aż 15 różnych sposobów wydruków w trybach inline oraz nearline.

Druk cyfrowy na kliknięcie myszką

JKB Print to drukarnia cyfrowa, a zarazem internetowa. Aby złożyć zamówienie, nie musisz jej osobiście odwiedzać, pisać e-maili czy dzwonić. Wystarczy wejść na stronę i wybrać z rozwijanego menu odpowiednie parametry planowanego druku – system automatycznie obliczy koszty. A ponieważ do druku wykorzystywane są dane bezpośrednio przesyłane z komputera, nie ma potrzeby korzystania z nośników pośrednich, jak w przypadku np. druku offsetowego. W efekcie czas przygotowania zamówionego materiału jest bardzo krótki.

Druk cyfrowy w atrakcyjnej cenie

Wspomniany brak nośników pośrednich przekłada się również na niższe koszty drukowania. Dzięki temu druk cyfrowy jest ekonomicznym rozwiązaniem zarówno przy niskich, jak i wysokich nakładach. Nie ma przy tym znaczenia rodzaj treści ani druku, czyli liczba grafik, kolorystyka itp. Dlatego wiele firm oraz osób prywatnych wybiera dla siebie to właśnie rozwiązanie. O ile przy druku offsetowym (który także dostępny jest w JKB Print) preferowany jest wysoki nakład, o tyle cyfrowy umożliwia np. wydrukowanie nawet jednej ulotki!

JKB Print – drukarnia cyfrowa, na którą warto postawić!

Drukarnia cyfrowa JKB Print to rozwiązanie, które można polecić przy każdej czynności związanej z koniecznością druku materiałów marketingowych, czasopism, folderów, książek oraz wielu innych form poligraficznych. Tym bardziej że wykonane zamówienie zostanie dostarczone do ciebie przez kuriera – nie musisz go osobiście odbierać. Dlatego warto zapoznać się z jej ofertą.

Jeśli zależy ci na czasie, jakości oraz nie chcesz przepłacać – JKB Print to rozwiązanie dla ciebie!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy