Reklama

Życzenia świąteczne

Opublikowano:
Autor:

Życzenia świąteczne - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kontynuując piękną tradycję wysyłania kartek, życzenia świąteczne za pośrednictwem naszego portalu złożyli płocczanom prezydent miasta, parlamentarzyści, a także instytucje i firmy.

Kontynuując piękną tradycję wysyłania kartek, życzenia świąteczne za pośrednictwem naszego portalu złożyli płocczanom prezydent miasta, parlamentarzyści, a także instytucje i firmy.

Przepiękny zwyczaj wysyłania kartek z życzeniami nie odszedł na szczęście do lamusa, choć zmienił formę - zamiast tradycyjnie, pocztą, w kopercie i ze znaczkiem, coraz częściej wysyłamy kartki elektroniczne. Ale czy to listonosz przyniesie nam życzenia od bliskich, czy sami je dostarczymy jednym kliknięciem, moc życzeń jest ta sama. Cały ogrom ciepłych słów przysłali do redakcji prezydent, parlamentarzyści, radni, a także instytucje i firmy, by za pośrednictwem naszego portalu życzyć płocczanom wszystkiego, co dobre, miłe i piękne. Przyłączamy się do wszystkich dobrych myśli płynących z kartek. Życzymy też pękających w szwach skrzynek pocztowych - i tych tradycyjnych, i elektronicznych.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE