Reklama

Zwycięstwo! Kto je przewidział?

Opublikowano:
Autor:

Zwycięstwo! Kto je przewidział? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Za nami mecz Polska Irlandia, wygrany jednym golem strzelonym w 51. minucie przez Arkadiusza Milika. Kto przewidział taki wynik w naszej sportowej zabawie?

Za nami mecz Polska Irlandia, wygrany jednym golem strzelonym w 51. minucie przez Arkadiusza Milika. Kto przewidział taki wynik w naszej sportowej zabawie?

Jakie będą wyniki meczów, które podczas mistrzostw Europy we Francji stoczy polska reprezentacja z Irlandią Północną, Niemcami i Ukrainą? - to pytanie zadaliśmy politykom, samorządowcom i szefom piłkarskich klubów na chwilę przed startem mistrzostw Euro 2016. Wszyscy nasi rozmówcy, których poprosiliśmy, by na chwilę zamienili się w proroków, byli pewni zwycięstwa Polaków, ale różnili się co do liczby strzelonych bramek.

Ich przewidywania się potwierdziły - po zaciętym meczu Polacy wygrali z Irlandią Północną, dzięki bramce strzelonej w 51. minucie przez Arkadiusza Milika.

Dziś już wiemy, kto z naszych rozmówców miał najlepszą intuicję - taki wynik pierwszego dla Polaków spotkania na Euro przewidzieli Artur Zieliński, prezes SPR Wisła Płock i poseł Piotr Zgorzelski. Pozostali typowali albo 2:0 (tak obstawiali: Andrzej Nowakowski, Elżbieta Gapińska, Marek Opioła, Michał Sosnowski oraz Jacek Żabka) albo 2:1 (Jacek Kruszewski, Marek Jakubiak, Wioletta Kulpa, Wojciech Hetkowski).

Kolejny mecz Polacy zagrają z Niemcami. Przypomnijmy jak szansę reprezentacji widzą w tym pojedynku nasi prorocy. Otóż Artur Zieliński liczy na remis 2:2, a Piotr Zgorzelski wróży 1:0 dla Polski. Zobaczymy, kto tym razem przewidzi dobry wynik.

Jak nasi prorocy obstawiają kolejne mecze? Czytaj:

Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

Wkrótce na naszym portalu zdjęcia ze wspólnego kibicowania na stadionie Wisły Płock podczas trwającego tam Dnia Chemika

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE