Reklama

Związali starszego mężczyznę i go okradli

Opublikowano:
Autor:

Związali starszego mężczyznę i go okradli - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj dwóch mężczyzn i jedna kobieta okradło starszego mężczyznę w jego mieszkaniu. Następnie uciekli najprawdopodobniej zielonym samochodem.

Wczoraj dwóch mężczyzn i jedna kobieta okradło starszego mężczyznę w jego mieszkaniu. Następnie uciekli najprawdopodobniej zielonym samochodem.

 

Do zdarzenia doszło w Słubicach w powiecie płockim między 13.00 a 13.30. - Z relacji pokrzywdzonego, 86 letniego mężczyzny – mieszkańca Słubic wynika, że do jego mieszkania weszło dwóch mężczyzn, jeden z nich zapytał  o samopoczucie – relacjonuje wczorajsze zdarzenie rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. Następnie zdołali obezwładnić mężczyznę i przywarli go do krzesła, aby w tym czasie całkowicie wyczyścić zawartość jego portfela. Później w najlepsze uciekli do samochodu, w którym przez cały czas znajdowała się jeszcze kobieta, i odjechali w stronę miejscowości Piotrkówek.

Poszkodowany mężczyzna ocenił, że obaj sprawcy mogli być narodowości romskiej. Poinformował także policję, że auto, którym uciekli z miejsca zdarzenia, to najprawdopodobniej zielony volkswagen, ale nie miał pewności odnośnie zarówno jego faktycznego koloru, jak i marki.

W razie dysponowania istotnymi dla sprawy informacjami, policjanci z Gąbina proszą o kontakt: tel. 24 266 16 00 ; 24 266 16 01 lub 997.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE