Reklama

Zrób coś dla swojego serca. Zapraszają na bezpłatne badania diagnostyczne

Opublikowano:
Autor:

Zrób coś dla swojego serca. Zapraszają na bezpłatne badania diagnostyczne - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższy piątek, 26 kwietnia odbędą się spotkania z lekarzami i badania w ramach akcji "Tydzień dla serca", która ma na celu zwrócenie uwagi na zagrożenia, jakie niosą choroby serca i układu krążenia.

W najbliższy piątek, 26 kwietnia odbędą się spotkania z lekarzami i badania w ramach akcji "Tydzień dla serca", która ma na celu zwrócenie uwagi na zagrożenia, jakie niosą choroby serca i układu krążenia.

W piątek w Galerii Wisła między godz. 14.00 a 18.00 zaplanowano spotkania z lekarzami Oddziału Kardiologicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku. Będzie także możliwość wykonania bezpłatnych badań diagnostycznych.

W programie zaplanowano m.in.: prelekcje nt. głównych czynników ryzyka wystąpienia chorób układu krążenia dr Andrzeja Drzewieckiego (Ordynatora Oddziału Kardiologicznego), badania EKG wraz z interpretacją zapisu, pomiar ciśnienia krwi, pomiar poziomu glukozy we krwi, określenie poziomu BMI, pomiar poziomu tlenku węgla w wydychanym powietrzu, instruktaż udzielania pierwszej pomocy (także z wykorzystaniem defibrylatorów dostępnych w miejscach publicznych) oraz ocenę czynników ryzyka schorzeń układu krążenia przez lekarzy Oddziału Kardiologicznego (Andrzeja Drzewieckiego i Włodzimierza Figatowskiego).

Organizatorem akcji jest Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku.

Materiał prasowy

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE