Reklama

Zostań w domu, wyślij e-widokówkę. Przyłącz się do zabawy

Opublikowano:
Autor:

Zostań w domu, wyślij e-widokówkę. Przyłącz się do zabawy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W walce z koronawirusem bezdyskusyjnie musimy zostać w domu. To bezdyskusyjne. Pozdrówmy więc siebie nawzajem! Im bardziej kreatywnie, tym większa zabawa!

W walce z koronawirusem bezdyskusyjnie musimy zostać w domu. To bezdyskusyjne. Pozdrówmy więc siebie nawzajem! Im bardziej kreatywnie, tym większa zabawa!

Akcję wymyślili w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Płocku. Nosi ona nazwę "Akcja #koZdrowienia, czyli zostań w domu, wyślij e-widokówkę". Na czym polega? 

- Za naszym pośrednictwem można wysłać zabawną e-widokówkę do swoich uczniów, ulubionej pani ze szkoły lub przedszkola, do wychowawczyni, kolegów z klasy - wylicza Małgorzata Gasik z płockiego wydziału MSCDN.

Wystarczy niewiele - kilka sympatycznych słów, rysunek, wierszyk, zdjęcie lub filmik (wymagana zgoda rodziców w przypadku dzieci i uczniów), piosenka. Możliwości w tej zabawie jest sporo. 

Posty zostaną opublikowane na FB na profilu MSCDN Wydział w Płocku oraz Meritum (kwartalnik edukacyjny). Będzie można je lajkować, udostępniać i komentować, tak, aby jak najwięcej osób mogło je zobaczyć.

- Maluchy mogą pozdrawiać z pomocą swoich rodziców – wystarczy zrobić zdjęcie rysunku dziecka, które będzie znaczyło więcej niż tysiąc słów - zachęca Małgorzata Gasik. 

Dodatkowo, pod pozdrowieniami, będzie można wymieniać się ciekawymi linkami do stron, dzięki którym dzieci nie będą się nudziły. Najciekawsze e-widokówki zostaną zaprezentowane podczas konferencji „Szkoła Wspierająca Uzdolnienia”, autorzy zostaną zaproszeni na to wydarzenie.

Jak się przyłączyć do akcji? Wystarczy wysłać e-widokówkę Messengerem do MSCDN lub mailem - gasik.baska@gmail.com. Pierwsze prace można już oglądać na FB płockiego wydziału MSCDN. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE