Reklama

Zobacz, jakie będą bloki na Podolszycach

Opublikowano:
Autor:

Zobacz, jakie będą bloki na Podolszycach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na dobre ruszyła budowa pierwszego z kompleksu bloków tzw. osiedla Armii Krajowej na Podolszycach Północ. Zobaczcie, jak będą wyglądać.

Na dobre ruszyła budowa pierwszego z kompleksu bloków tzw. osiedla Armii Krajowej na Podolszycach Północ. Zobaczcie, jak będą wyglądać.

Pisaliśmy niedawno o dwóch niezależnych od siebie inwestycjach za blokami przy Armii Krajowej, od pól uprawnych. Z jednej strony, bliżej komendy policji, prywatny właściciel stawia parking na ponad 200 samochodów, z drugiej - zaraz za parkingiem strzeżonym rozpoczęła się budowa tzw. osiedla Armii Krajowej.

Nowe bloki stawia Investbud, który kilkaset metrów dalej w stronę Boryszewa buduje również osiedle Żyzna z kilkunastoma nowymi budynkami mieszkalnymi.

Wiadomo, że na Podolszycach Północ deweloper ma w planach budowę kompleksu składającego się z dwóch czterokondygnacyjnych bloków w kształcie litery L, połączonych terenem zielonym z alejkami i usytuowanych właśnie w drugiej linii zabudowy głównej ulicy Podolszyc, czyli Armii Krajowej.

W blokach znajdzie się blisko  100 mieszkań - po 48 w każdym. Będą miały metraż od 41 m kw. do 80 m kw. W podziemiach budynków znajdą się garaże (po 23 w każdym bloku) i ogólnodostępne miejsca parkingowe na poziomie 0. Bloki będą całkowicie ogrodzone.

Bloki będą podobne do tych na osiedlu Żyzna - z jasnymi elewacjami i stolarką okienną w kolorze złotego dębu.

Przygotowania do rozpoczęcia robót szły pełną parą już od tygodni, teraz na dobre rusza budowa pierwszego z budynków - 10 października Investbud otrzymał pozwolenie na budowę.

Na zdjęciu: za blokiem Armii Krajowej już niedługo wyrośnie pierwszy z nowych bloków, wizualizacje - Investbud

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE