Reklama

Znów bazgroły.Teraz na promenadzie[FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Znów bazgroły.Teraz na promenadzie[FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Najpierw były problemy z lunetami z pomazanym przez wandali pomnikiem Bolesława Krzywoustego. A teraz bohomazy pokryły jedną z zadaszonych ławek za Starzyńskim.

Najpierw były problemy z lunetami z pomazanym przez wandali pomnikiem Bolesława Krzywoustego. A teraz bohomazy pokryły jedną z zadaszonych ławek za Starzyńskim.

Za Starzyńskim stoją trzy ławki pod zadaszeniem w postaci charakterystycznych, grubych ram. W środku można usiąść i podziwiać panoramę miasta, która wraz z budzącą się do życia przyrodą jeszcze bardziej zyskuje na atrakcyjności. Ale niekoniecznie nie chce się podziwiać czyjeś bazgroły na powierzchni metalu, których niestety nie brakuje.

Napisaliśmy w tej sprawie jakiś czas temu do Ratusza, by sprawdzić, czy ktoś to nadzoruje i zajmie się uprzątnięciem plonów tej raczej prymitywnej inwencji twórczej, która niewiele ma wspólnego z poszanowaniem mienia publicznego. 

W Ratuszu sprawdzili sprawę. - Musieliśmy upewnić się, jaki rodzaj środków okaże się właściwy, aby nie zniszczyć metalu – tłumaczą w zespole medialnym w Urzędzie Miasta Płocka. - Dziś rano posprzątaliśmy. Jest już czysto i jeśli teraz znów ktoś je pomaluje, będziemy na bieżąco te „bazgroły” usuwać – zapowiadają.

Szkoda tylko, że to kolejny przypadek, kiedy nasza redakcja musi interweniować po aktach wandalizmu w tak istotnym z punktu widzenia  turystycznej promocji miasta miejscu. 

Czytaj też:

Fot. Karolina Burzyńska/Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE