Reklama

Zniknął 15-letni Dominik. Szukają go już szósty dzień

Opublikowano:
Autor:

Zniknął 15-letni Dominik. Szukają go już szósty dzień - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To była niedziela, 28 lipca, około godz. 14. Dominik Sz. z powiatu sierpeckiego wziął telefon komórkowy i ubrania i wyszedł z domu. Do tej pory rodzina nie wie, gdzie jest nastolatek.

To była niedziela, 28 lipca, około godz. 14. Dominik Sz. z powiatu sierpeckiego wziął telefon komórkowy i ubrania i wyszedł z domu. Do tej pory rodzina nie wie, gdzie jest nastolatek.

Policyjne poszukiwania najwyraźniej nie przyniosły rezultatu, skoro w piątkowe popołudnie sierpecka policja zdecydowała się ogłosić szczegóły sprawy. 

Komenda Powiatowa Policji w Sierpcu prosi o kontakt wszystkich, którzy mogli widzieć chłopca lub wiedzą cokolwiek na temat jego zniknięcia. Dominik ma około 176 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma włosy o długości około 4 cm, jest ciemnookim szatynem. Nie ma cech charakterystycznych typu okulary, tatuaże, blizny. Ostatnio ubrany był na sportowo, m.in. w niebieskie buty marki Adidas.

Niestety, policja nie przekazała zdjęcia Dominika. Osoby posiadające jakąkolwiek wiedzę na temat 15-latka proszone są o kontakt z Komedą Powiatową Policji w Sierpcu, tel. 24 265 82 00.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE