Reklama

Znamy ostateczną datę zamknięcia mostu im. Legionów Piłsudskiego

Opublikowano:
Autor:

Znamy ostateczną datę zamknięcia mostu im. Legionów Piłsudskiego  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa remont al. Kilińskiego, a niebawem zacznie się także remont starego mostu. Ratusz podał ostateczny termin zamknięcia przeprawy.

Trwa remont al. Kilińskiego, a niebawem zacznie się także remont starego mostu. Ratusz podał ostateczny termin zamknięcia przeprawy. 

Przeprawa zostanie całkowicie zamknięta w poniedziałek 8 lipca, tuż po porannym szczycie komunikacyjnym. W pierwotnej wersji most miał być zamknięty w poniedziałek 24 czerwca, ale przedłużyły procedury związane z zatwierdzeniem nowej organizacji ruchu. Później termin przesunięto na 1 lipca, ale i tego nie udało się dotrzymać. Tym razem w Ratuszu zapewniają, że most im. Legionów Piłsudskiego na pewno zostanie wyłączony z ruchu 8 lipca. 

- Od czwartku 4 lipca, na drogach i ulicach prowadzących w kierunku mostu im. Legionów Piłsudskiego, będą stały tablice z informacją o wyłączeniu ruchu na przeprawie - mówi Hubert Woźniak z zespołu prasowego Ratusza. 

W urzędzie liczą na to, że to przygotuje mieszkańców na zamknięcie przeprawy. Remont będzie polegał na wymianie dylatacji, nawierzchni wraz z izolacją, a także  barierek. Piesi nie będą mogli przejść na drugą stronę. 

Termin zakończenia prac wyznaczono na 30 września 2019 r. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE