Reklama

Znamy już datę Jarmarku Tumskiego. Podano cennik dotyczący stoisk

Opublikowano:
Autor:

Znamy już datę Jarmarku Tumskiego. Podano cennik dotyczący stoisk - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Za kilka miesięcy centrum miasta wypełnią kramy w ramach XII edycji Jarmarku Tumskiego. W tym roku Jarmark Tumski będzie połączony z obchodami Dni Historii Płocka.

Za kilka miesięcy centrum miasta wypełnią kramy w ramach XII edycji Jarmarku Tumskiego. W tym roku Jarmark Tumski będzie połączony z obchodami Dni Historii Płocka.

Dwunasta edycja Jarmarku Tumskiego odbędzie się w ostatni weekend maja (29 - 31 maja). W piątek stoiska będą czynne dla przybyłych w godz. 12.00 - 19.00, w sobotę od 10.00 do 19.00, natomiast ostatniego dnia od 10.00 do 16.00.

Już od soboty, 1 lutego w siedzibie Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki im. Themersonów pracę rozpoczęło Biuro Jarmarku Tumskiego, można również przysyłać zgłoszenia do udziału drogą elektroniczną. Natomiast stacjonarnie do Biura Jarmarku Tumskiego zapraszają od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 15.00.

Karty zgłoszeniowe, regulamin XII Jarmarku Tumskiego oraz cennik dostępne są na oficjalnej stronie imprezy www.jarmarktumski.plock.eu, w zakładce „REGULAMIN” oraz „ZGŁOSZENIA”. Wypełnione karty można przesyłać na adres Biura Jarmarku Tumskiego pocztą, na adres e-mail [email protected] lub faksem na numer 24 366 00 54. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 kwietnia. W regulaminie zastrzegają, że wysłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem do udziału w XII Jarmarku Tumskim.

Do dnia 28 lutego opłata za stoisko wystawiennicze (do 9 metrów kwadratowych) na Starym Rynku, Nowym Rynku, na ul. Grodzkiej i pl. Narutowicza wyniesie 250 zł, do 29 marca - 300 zł, do 30 kwietnia - 350 zł, z kolei za stoisko przy ul. Tumskiej opłatę do 28 lutego ustalono na poziomie 400 zł, do 29 marca - 450 zł, do 30 kwietnia - 500 zł. Osoby zainteresowane kolportażem ulotek będą musiały uiścić 100 zł, za każdy dodatkowy metr kwadratowy stoiska dopłaca się 25 zł, dodatkowa opłata za dostęp do prądu o mocy powyżej 2 kW to 100 zł.

Stoiska kolekcjonerskie będą wyłączone z opłat. Bezpłatne miejsce na terenie Jarmarku przysługuje kolekcjonerom po przesłaniu na adres Biura XII Jarmarku Tumskiego kserokopii lub skanu legitymacji członkowskiej stowarzyszenia kolekcjonerskiego wraz z potwierdzeniem opłaconej składki członkowskiej za 2020 r. Prawo do korzystania ze strefy kolekcjonerskiej mają:

a) członkowie stowarzyszeń zrzeszonych z Polskiej Federacji Organizacji Kolekcjonerów,

b) członkowie Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego,

c) członkowie Polskiego Towarzystwa Filatelistycznego,

d) członkowie Polskiego Towarzystwa Heraldycznego,

e) członkowie zagranicznych organizacji kolekcjonerskich.

W regulaminie ponownie zawarto zapis, iż zabrania się eksponowania i sprzedaży przedmiotów i symboli propagujących i nawiązujących do historii wszelkich odmian totalitaryzmu, pod rygorem usunięcia wystawcy z terenu XII Jarmarku Tumskiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE