Reklama

Znamy już cennik lodowiska na Starym Rynku

Opublikowano:
Autor:

Znamy już cennik lodowiska na Starym Rynku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wstępnie planuje się, że lodowisko przed ratuszem zacznie działać 18 grudnia, tu jednak wszystko zależy jednak, czy pogoda na to pozwoli. Wiemy już, na jakich zasadach będziemy z niego korzystać.

Wstępnie planuje się, że lodowisko przed ratuszem zacznie działać 18 grudnia, tu jednak wszystko zależy jednak, czy pogoda na to pozwoli. Wiemy już, na jakich zasadach będziemy z niego korzystać.

Kto ma ochotę założyć łyżwy i sunąć po lodowej tafli, kręcąc z gracją eleganckie piruety? Jeśli mamy wśród czytelników amatorów łyżwowych szaleństw na lodzie, ta informacja jest właśnie dla Was. Jazda na lodowisku miałaby być możliwa przez cały tydzień począwszy od 18 grudnia (a przynajmniej taką datę podaje Agencja Rewitalizacji Starówki z zastrzeżeniem, że miejska spółka jeszcze ją potwierdzi). Skorzystamy w godzinach 9.00 – 21.00. Zaplanowano jedną przerwę techniczną akurat w porze obiadowej, od 14.00 do 15.00. Przypominamy, że wchodzimy za każdym razem o pełnych godzinach.

[ZT]13861[/ZT]

Przed przyjściem lepiej sprawdzić, czy nie zapomnieliśmy dokumentu tożsamości (np. legitymacji studenckiej lub uczniowskiej, karty miejskiej, dowodu osobistego, prawa jazdy). W przeciwnym razie, aby wypożyczyć łyżwy, trzeba będzie uiścić kaucję 50 zł od pary. Na jeden dokument tożsamości wydadzą nam jedną parę łyżew.

A teraz cennik. Jednorazowe wejście na godzinę będzie kosztowało 10 zł (ulgowo 5 zł). Płacimy nie za samo wejście na lodowisko, tylko właśnie za wypożyczone łyżwy. Możemy też przyjść z własnymi, wówczas za 50 minut jazdy trzeba wyjąć z portfela 2 zł. Dla największych amatorów jazdy z własnymi łyżwami przewidziano karnet na 30 wejść za 50 zł. To nie koniec pozycji w cenniku. Wypożyczenia kasku na 60 minut wymaga opłaty 3 zł, pingwina – 5 zł. Za szatnię płaci się 2 zł, za ostrzenie łyżew 15 zł.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE