Reklama

Znaleźli telefon i zanieśli go na policję

Opublikowano:
Autor:

Znaleźli telefon i zanieśli go na policję - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwaj bracia Bartek i Jaś oraz ich kolega Janusz uczą się w podstawówce w Łącku. Gdy któregoś razu znaleźli w krzakach przy szkole komórkę, czym prędzej odnieśli ją... na posterunek policji. Szef posterunku nagrodził ich za to dyplomami Wzorowego Obywatela i policyjnymi misiami.

Dwaj bracia Bartek i Jaś oraz ich kolega Janusz uczą się w podstawówce w Łącku. Gdy któregoś razu znaleźli w krzakach przy szkole komórkę, czym prędzej odnieśli ją... na posterunek policji. Szef posterunku nagrodził ich za to dyplomami Wzorowego Obywatela i policyjnymi misiami.

Młodzieńcy chodzą do Szkoły Podstawowej w Łącku. W kwietniu odnaleźli w pobliskich zaroślach telefon komórkowy.  Natychmiast zanieśli przedmiot na oddalony 300 metrów od niej  posterunek policji.

- Policjanci wybrali jeden z numerów zapisany w pamięci  telefonu - relacjonuje rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek.. -  Odebrała matka dziewczynki, która zgubiła telefon, a jak się  szybko okazało, również była uczennica tej samej podstawówki. Dzięki temu w  błyskawicznym tempie odzyskała swoją zgubę.

W ostatni piątek, 30 maja, podczas uroczystego apelu Bartosz i Jan Bator oraz Janusz Piękoś  dostali od kierownika posterunku policji dyplomy Wzorowego Obywatela i policyjne maskotki, a pozostałym uczniom przykazano, by brali przykład z dzielnych malców.

Fot. KMP

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE