Reklama

Znaleziono portfel ze sporą gotówką. Do odbioru na komisariacie policji

Opublikowano:
Autor:

Znaleziono portfel ze sporą gotówką. Do odbioru na komisariacie policji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości - Portfel znalazła uczciwa mieszkanka osiedla, która dzisiaj ok. 8.30 spacerowała z psem na ul. Armii Krajowej w rejonie Spółdzielni Mieszkaniowej „Budowlani” - informuje policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek. - W portfelu nie ma żadnych dokumentów, są tylko pieniądze.

- Portfel znalazła uczciwa mieszkanka osiedla, która dzisiaj ok. 8.30 spacerowała z psem na ul. Armii Krajowej w rejonie Spółdzielni Mieszkaniowej „Budowlani” - informuje policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek. - W portfelu nie ma żadnych dokumentów, są tylko pieniądze.

Dzisiaj do komisariatu policji w Płocku na osiedlu Podolszyce zgłosiła się mieszkanka osiedla, która przekazała policjantom znaleziony portfel z pieniędzmi. Zguba czeka na właściciela w komisariacie przy al. Armii Krajowej 62,

Jak dopowiada rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, chodzi o sporą kwotę.

AKTUALIZACJA

- Z przyjemnością informuję, że dzięki informacjom medialnym dotyczącym odnalezienia portfela z pieniędzmi, jeszcze w dniu 10 października do Komisariatu Policji w Płocku zgłosił się właściciel portfela - poinformował Krzysztof Piasek.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE