Reklama

Zmieniono datę wyłączenia z ruchu al. Kilińskiego

Opublikowano:
Autor:

Zmieniono datę wyłączenia z ruchu al. Kilińskiego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Znamy już ostateczne daty wyłączenia ruchu z powodu przebudowy al. Kilińskiego. Wstępnie miało to nastąpić 17 czerwca, będzie jednak nieco później.

Znamy już ostateczne daty wyłączenia ruchu z powodu przebudowy al. Kilińskiego. Wstępnie miało to nastąpić 17 czerwca, będzie jednak nieco później.

- Ruch zostanie całkowicie wyłączony na al. Kilińskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. 3 Maja do skrzyżowania z ul. Sienkiewicza w piątek 21 czerwca. Wspomniane skrzyżowania pozostaną jednak jeszcze przejezdne - poinformował Hubert Woźniak z Referatu Informacji Miejskiej w płockim Ratuszu.

Również 21 czerwca wyłączony całkowicie zostanie ruch na dużym odcinku ul. Warszawskiej - od skrzyżowania z al. Kilińskiego do wjazdu do starej drukarni (rejon ul. harc. A. Gradowskiego).

Wstępna data zamknięcia na czas remontu mostu im. Legionów Piłsudskiego wyznaczona na 24 czerwca pozostaje na razie bez zmian.

Ograniczenia w ruchu

Na czas robót będzie obowiązywać objazd Mostem Solidarności, Trasą Popiełuszki, ul. Wyszogrodzką, al. Piłsudskiego. Także autobusy KM Płock zostaną skierowane na trasy zastępcze.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE