Reklama

Zmiany w zarządzie PERN. Mają nowego wiceprezesa

Opublikowano:
Autor:

Zmiany w zarządzie PERN. Mają nowego wiceprezesa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z dniem 3 stycznia spółka OLPP przestała istnieć i połączyła się z PERN. Proces integracji trwał od lutego 2017 roku i zakończył się wpisem do Krajowego Rejestru Sądowego.

Z dniem 3 stycznia spółka OLPP przestała istnieć i połączyła się z PERN. Proces integracji trwał od lutego 2017 roku i zakończył się wpisem do Krajowego Rejestru Sądowego.

W skład zarządu PERN powołany został Mateusz Wodejko, dotychczasowy członek zarządu ds. finansowych OLPP. Nie powołano natomiast prezesa zarządu OLPP, Pawła Stańczyka.

- Mateusz Wodejko jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Bankowość oraz Uniwersytetu Warszawskiego - informuje biuro prasowe PERN. - Ukończył również studia podyplomowe Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstwa w Szkole Głównej Handlowej. Do czasu powołania na funkcję wiceprezesa zarządu PERN S.A. pełnił funkcję członka zarządu ds. finansowych w spółce „Operator Logistyczny Paliw Płynnych” sp. z o.o. Wcześniej w roku 2016 i w latach 2006-2007 pracował w Grupie Kapitałowej Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa. Ponadto pracował m.in. w GK BOŚ, UKNF, NBP i Urzędzie m.st. Warszawy. Zasiadał w radach nadzorczych i zarządach spółek kapitałowych. Ukończył wiele kursów i szkoleń, w tym z zakresu rachunkowości finansowej, rewizji finansowej, prawa podatkowego, zamówień publicznych, ochrony informacji.

Prezesem PERN jest Igor Wasilewski. Oprócz Wasilewskiego w składzie zarządu znajdują się: Rafał Miland, Sławomir Stachowicz (wiceprezes Zarządu PERN S.A., reprezentant załogi), Tadeusz Zwierzyński oraz wspomniany już Mateusz Henryk Wodejko.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE