Reklama

Zmiany w kursowaniu autobusów KM Płock. Powodem koronawirus

Opublikowano:
Autor:

Zmiany w kursowaniu autobusów KM Płock. Powodem koronawirus - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od najbliższego czwartku zmienia się rozkład jazdy autobusów Komunikacji Miejskiej w Płocku.  Jak podaje spółka, to efekt wprowadzonych rządowych ograniczeń dotyczących przemieszczania się.  Zmieniona zostanie także lokalizacja jednego z przystanków. 

Od najbliższego czwartku zmienia się rozkład jazdy autobusów Komunikacji Miejskiej w Płocku.  Jak podaje spółka, to efekt wprowadzonych rządowych ograniczeń dotyczących przemieszczania się.  Zmieniona zostanie także lokalizacja jednego z przystanków. 

W Komunikacji Miejskiej w Płocku tłumaczą, że w związku z pandemią koronawirusa i zamknięciem szkół oraz wprowadzeniem nauki zdalnej, odwołaniem wydarzeń kulturalnych i sportowych, a także zamknięciem galerii handlowych, konieczne jest wprowadzenie zmian w rozkładach jazdy kilku linii. 

Od najbliższego czwartku, 12 listopada, w całości zawieszone będą trzy linie 0, 10 i 13.  Zmiany także w kursowaniu "osiemnastek". Autobusy z numerem 18 w dni powszednie pojadą zgodnie z rozkładem na soboty i niedziele, a więc co godzinę. Zmiany dotkną też wybranych kursów linii 7. 

KM Płock przypomina również, że zmieniono lokalizację jednego z przystanków - początkowego na pętli przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym. Od minionego wtorku, 10 listopada, autobusy wyjeżdżające z pętli zatrzymują się na przystanku po przeciwnej stronie ulicy Medycznej - za skrzyżowaniem z ul. Szpitalną w stronę ul. Dobrzyńskiej.

Na nowym przystanku zatrzymywać się będą również autobusy linii 26 oraz 105. Przystanek dla wsiadających na pętli zostanie zlikwidowany.

Szczegółowe rozkłady jazdy dostępne są m.in. na stronie internetowej kmplock.eu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE