Reklama

Zmiany. Jest nowa szefowa delegatury

Opublikowano:
Autor:

Zmiany. Jest nowa szefowa delegatury  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Radosław Lewandowski nie jest już kierownikiem płockiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego - na tym stanowisku zastąpiła go Marlena Mazurska.

Radosław Lewandowski nie jest już kierownikiem płockiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego - na tym stanowisku zastąpiła go Marlena Mazurska.

O zmianach personalnych w delegaturze poinformowały służby prasowe wojewody mazowieckiego. Dotychczasowego kierownika delegatury Radosława Lewandowskiego, który pełnił tę funkcję od siedmiu lat, w latach urzędowania Jacka Kozłowskiego (PO) na stanowisku wojewody mazowieckiego, zastąpiła Marlena Mazurska.

Nowa szefowa delegatury ma 32 lata, pochodzi z Nowego Troszyna w gminie Gąbin. W ostatnich wyborach samorządowych bezskutecznie starała się o fotel wójta tej gminy jako kandydatka PiS. Z wykształcenia jest magistrem zarządzania publicznego Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła również studia podyplomowe na kierunku retoryka i komunikacja społeczna w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Doświadczenie zawodowe zdobywała w sektorze bankowym.

Jej zadaniami jako szefowej delegatury będzie m.in. weryfikowanie i opracowywanie informacji na potrzeby wojewody, koordynacja i nadzór działań podległej mu instytucji, współpraca z jednostkami samorządu terytorialnego, organizacjami pozarządowymi, kościołami, związkami wyznaniowymi oraz miejscowymi jednostkami zespolonej administracji rządowej.

Na zdjęciach: Marlena Mazurska (pośrodku, z flagą) i jej poprzednik w delegaturze Radosław Lewandowski, fot. Portal Płock

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE