Reklama

Zmiana planów w sprawie remontu ul. Łukasiewicza!

Opublikowano:
Autor:

Zmiana planów w sprawie remontu ul. Łukasiewicza! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mamy dobre informacje dla kierowców. Drogowcy zamierzali zamykać w sobotę skrzyżowanie ul. Łukasiewicza z ul. Długą, gdzie powstaje rondo. - Nic takiego się nie wydarzy - poinformował w piątek Hubert Woźniak z zespołu medialnego Ratusza. Wręcz przeciwnie...

Mamy dobre informacje dla kierowców. Drogowcy zamierzali zamykać w sobotę skrzyżowanie ul. Łukasiewicza z ul. Długą, gdzie powstaje rondo. - Nic takiego się nie wydarzy - poinformował w piątek Hubert Woźniak z zespołu medialnego Ratusza. Wręcz przeciwnie...

Rondo zostało już wyasfaltowane. Dziś Ratusz powiadomił, że od godz. 12.00 w sobotę można będzie już bez przeszkód jeździć na odcinku Łukasiewicza od skrzyżowania z al. Kobylińskiego do skrzyżowania z ul. Długą.

- Ale uwaga! Nie jest to koniec prac przy przebudowie ul. Łukasiewicza, nadal roboty będą toczyć się na poboczach - przy układaniu chodników, budowie dróg rowerowych, instalowaniu oświetlenia, czy urządzaniu zieleni - zastrzega Hubert Woźniak. - Potrwają one do końca września. Przejezdne będzie też skrzyżowanie ul. Łukasiewicza z Tysiąclecia. Zamknięty zostanie natomiast 100-metrowy odcinek ul. Miodowej - choć możliwy pozostanie wjazd na teren parkingów przy przychodni. Nie wiadomo, jak długo potrwa zamknięcie ulicy. Woźniak tłumaczy: - Drogowcy będą budować prawoskręt z ul. Miodowej w Łukasiewicza i muszą przełożyć ....32 tys. przewodów teletechnicznych. Kierowcy będą musieli zachować szczególną ostrożność, ponieważ na skrzyżowaniu Łukasiewicza, Tysiąclecia, Miodowej nie będzie działać sygnalizacja świetlna.

Autobusy KM pojadą zmienionymi trasami.

[ZT]20118[/ZT]

AKTUALIZACJA

W nocy z niedzieli na poniedziałek Wodociągi Płockie uruchomią przejazd przez skrzyżowanie ul. Łukasiewicza z al. Kobylińskiego. Dzięki temu w poniedziałek, w pierwszy dzień nowego roku szkolnego, ul. Łukasiewicza będzie przejezdna na całej długości.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE