Reklama

Zmiana czasu. Co z nocnymi autobusami?

Opublikowano:
Autor:

Zmiana czasu. Co z nocnymi autobusami? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przypominamy, że w święta - w nocy z soboty na niedzielę zmieniamy czas z zimowego na letni. Jak pojadą tej nocy autobusy Komunikacji Miejskiej na liniach nocnych?

Przypominamy, że w święta - w nocy z soboty na niedzielę zmieniamy czas z zimowego na letni. Jak pojadą tej nocy autobusy Komunikacji Miejskiej na liniach nocnych?

W nocy z Wielkiej Soboty na Niedzielę Wielkanocną przestawiamy wskazówki zegara z godziny 2.00 na godzinę 3.00. Jak poinformowała Anna Kicińska, rzeczniczka płockiej Komunikacji Miejskiej, w związku ze zmianą  czasu nie zostaną zrealizowane kursy linii N1 o godz. 2:20 z Podolszyc i 2:28 z Kostrogaju.

Przy pozostałych kursach linii N1, N2 i N3 obędzie się bez zmian, to znaczy - odjadą z pętli według obowiązującego czasu. Kurs linii N1 o godz. 3:14 z Borowiczek zostanie wykonany z ok. 10-minutowym opóźnieniem.

Przypomnijmy, że w Wielkanoc obowiązuje świąteczny rozkład jazdy. Warto o tym pamiętać, bo niektóre kursy nie będą wykonywane. I tak: w Wielką Sobotę autobusy kursują według rozkładu jazdy na soboty, a w Niedzielę Wielkanocną i Poniedziałek Wielkanocny - według rozkładu na niedziele. Wyjątkiem są kursy oznaczone literą „d”, które w tych dniach nie będą zawieszone. Autobusy linii 24 dojeżdżać będą tylko do cmentarza komunalnego.

W niedzielę i poniedziałek nie będą wykonywane kursy linii 0, 1, 5, 6, 10, 11, 12, 16, 17, 18, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 34

 Dojazd na cmentarz komunalny będzie możliwy:  w Wielką Sobotę autobusami linii 1, 4, 6 i 24 według sobotniego rozkładu jazdy; a  w Niedzielę Wielkanocną i Poniedziałek Wielkanocny autobusami linii 4 i 24 według niedzielnego rozkładu jazdy.

Autobusy linii nocnej N2 kursować będą w nocy z Wielkiego Piątku na Sobotę; w nocy z Wielkiej Soboty na Niedzielę Wielkanocną oraz w nocy z Niedzieli na Poniedziałek Wielkanocny.

Czytaj też:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE