Reklama

Zmarła wokalistka płockiego chóru. - Żegnaj najmilejsza...

Opublikowano:
Autor:

Zmarła wokalistka płockiego chóru. - Żegnaj najmilejsza... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Płocczanie wsłuchiwali się w jej głos podczas koncertów chóru Vox Singers. Wokalistka, Monika Świtkiewicz odeszła od nas nagle, pozostawiając pogrążonych w smutku swoich bliskich.

Płocczanie wsłuchiwali się w jej głos podczas koncertów chóru Vox Singers. Wokalistka, Monika Świtkiewicz odeszła od nas nagle, pozostawiając pogrążonych w smutku swoich bliskich. Miała 42 lata.

Monika Świtkiewicz dała się poznać jako zdolna wokalistka i solistka chóru, który ma na koncie wiele sukcesów. Sukcesów wyśpiewanych również jej głosem... Jako redakcja składamy kondolencje rodzinie i przyjaciołom zmarłej.

Wzruszająco, zaledwie w kilku wymownych zdaniach, członkowie chóru wspominają Monikę Świtkiewicz w mediach społecznościowych:

- Dzisiaj zatrzymała się ziemia. Byłaś wielką artystką w najszlachetniejszym tego słowa znaczeniu: wspaniały głos, wybitny talent, zero parcia na sławę. Jedyne co chciałaś, to obdarowywać ludzi swoją pasją i radością śpiewania. Odjechałaś "Autostradą do nieba" (tytuł płyty okazał się upiornie proroczy). Żegnaj najmilejsza. Do zobaczenia wieczorem...

Msza św. o spokój jej duszy odbędzie się w płockiej Farze 25 listopada o godz. 13.00, później odbędzie się odprowadzenie zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na cmentarzu przy al. Kobylińskiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE