Reklama

Zimno, ślisko i w dodatku z fotoradarem

Opublikowano:
Autor:

Zimno, ślisko i w dodatku z fotoradarem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Miejski Zarząd Dróg poinformował, że wciąż prowadzona jest akcja zimowa, polegająca na usuwaniu z ulic gołoledzi i błota pośniegowego. Tymczasem drogowcy walczą z ubytkami w jezdniach, a straż miejska z piratami drogowymi.

Miejski Zarząd Dróg poinformował, że wciąż prowadzona jest akcja zimowa, polegająca na usuwaniu z ulic gołoledzi i błota pośniegowego. Tymczasem drogowcy walczą z ubytkami w jezdniach, a straż miejska z piratami drogowymi.

Zima cały czas daje się we znaki kierowcom. Z najnowszych informacji wynika, że może ustąpić dopiero po świętach Wielkiej Nocy. Muniserwis ma więc wciąż sporo pracy na płockich ulicach. Niemal bez przerwy kursują po nich pługosolarki. Dzięki nim praktycznie wszystkie drogi są przejezdne, a większość z nich jest czarna.

Mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych MZD stara się naprawiać ubytki w jezdniach. W czwartek 21 marca brygady remontowe z recyklerem spodziewane są na ulicach Chopina, Sierpeckie, Armii Krajowej, Góry, Łąckiej oraz Ciechomickiej.

Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej Jolanta Głowacka, fotoradar w czwartek pracował będzie na ulicach Kobylińskiego, Kochanowskiego, Słonecznej i Przyszkolnej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE