Reklama

Zegarki Cluse - idealnym uzupełnieniem garderoby kapsułowej!

Opublikowano:
Autor:

Zegarki Cluse - idealnym uzupełnieniem garderoby kapsułowej! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kiedy kolejny raz spóźniasz się do pracy z powodu trudności w znalezieniu odpowiedniej stylizacji, czas skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań i skutecznie zminimalizować ilość posiadanych ubrań! Szybko przekonasz się, że każda pora roku jest dobra, by zawartość szafy zamienić na garderobę kapsułową. Na czym polega takie rozwiązanie i co wspólnego z ideą minimalizmu mają zegarki Cluse? Sprawdź, jak przygotować się na nowy sezon!

Kiedy kolejny raz spóźniasz się do pracy z powodu trudności w znalezieniu odpowiedniej stylizacji, czas skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań i skutecznie zminimalizować ilość posiadanych ubrań! Szybko przekonasz się, że każda pora roku jest dobra, by zawartość szafy zamienić na garderobę kapsułową. Na czym polega takie rozwiązanie i co wspólnego z ideą minimalizmu mają zegarki Cluse? Sprawdź, jak przygotować się na nowy sezon!

Główne zasady garderoby kapsułowej

Podstawową zasadą garderoby kapsułowej jest minimalizm. Dominuje on zarówno w ilości, jak i stylu wybranych ubrań i ich kolorystyce. Skomponowana w ten sposób szafa opiera się na trzech lub czterech kolorach bazowych i jednym lub dwóch kolorach uzupełniających. Decydując się na ponadczasowe dodatki, warto sięgnąć po te, które będą pasowały do wszystkiego - na przykład torebkę w kolorze bazowym albo zegarek Cluse w klasycznej czerni lub bieli.

Przygotowując garderobę kapsułową na konkretny sezon, warto zadbać, by ilość rzeczy w Twojej szafie nie przekroczyła 40 sztuk. Co więcej - ubrania powinny do siebie pasować, bez względu na to, co wyjmiesz z garderoby. Warto także pamiętać o jakości - zarówno ubrań, jak i dodatków. Kupując mniej, pozwól sobie na opcję premium. Naturalne materiały dadzą Ci pewność, że ulubione rzeczy pozostaną z Tobą znacznie dłużej niż jeden sezon.

Jaką rolę odgrywają dodatki?

Zastanawiasz się, jaką rolę w tym systemie ubierania się odgrywają dodatki? Jednym słowem - ogromną! Głównie ze względu na ograniczenia, jakie niesie za sobą garderoba kapsułową, a konkretnie -  ograniczoną możliwość tworzenia nowych zestawów.  W konsekwencji ten pomysł już po krótkim czasie może wydać Ci się nieatrakcyjny. Sięgając jednak po modne i ciekawe dodatki, każdego dnia możesz tworzyć wyjątkowe zestawy. Czego nie może zabraknąć w Twojej szafie?

Zegarki Cluse w garderobie kapsułowej

Doskonałym uzupełnieniem garderoby kapsułowej i jednocześnie - niezawodnym sposobem na nudę w tworzeniu codziennych stylizacji niewątpliwie są zegarki Cluse. Minimalistyczne modele o klasycznej kopercie, dodatkowo zostały utrzymane w ciekawej i ponadczasowej kolorystyce. Dlaczego to właśnie one powinny znaleźć się wśród dodatków garderoby kapsułowej?

Przede wszystkim ze względu na nowoczesny i ponadczasowy design, niebanalną kolorystykę i łatwość dopasowania do poszczególnych zestawów. Dodatkowo - modele proponowane przez markę Cluse wyróżniają się doskonałą jakością. Starannie zaprojektowane, wykonane z maksymalną precyzją i troską o szczegóły, bez wątpienia wpiszą się w reguły rządzące garderobą kapsułową!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE