Reklama

Zdobądź wymarzony zawód już dziś!

Opublikowano:
Autor:

Zdobądź wymarzony zawód już dziś! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To my – Twoja policealna szkoła w Płocku. U nas zdobędziesz potrzebne kwalifikacje, dzięki którym z łatwością znajdziesz pracę. Sprawdź już teraz nasze najciekawsze kierunki.

To my – Twoja policealna szkoła w Płocku. U nas zdobędziesz potrzebne kwalifikacje, dzięki którym z łatwością znajdziesz pracę. Sprawdź już teraz nasze najciekawsze kierunki.

Policealna Szkoła Zawodowa Pascal

Technik Usług Kosmetycznych – 2 lata Jesteś na bieżąco z kosmetycznymi nowinkami? Masz zdolności manualne? Zdobądź tytuł technika i znajdź pracę w gabinecie kosmetycznym, SPA lub centrum odnowy biologicznej.

Florysta – 1 rok

To kierunek dla tych, którzy kochają kwiaty. Nauczysz się przygotowywania oprawy ślubów, wesel oraz wielu innych wydarzeń. Po ukończeniu szkoły możesz pracować w kwiaciarni, pracowni florystycznej lub założyć własną działalność.

Technik BHP – 1,5 roku

Zostań specjalistą do spraw bezpieczeństwa. Po tym kierunku możesz przebierać w ofertach pracy. Możesz zostać inspektorem ds. BHP w przedsiębiorstwie lub w Inspekcji Pracy oraz prowadzić szkolenia.

Policealna Szkoła Medyczna Pascal

Masz w sobie ogromne pokłady empatii? Chcesz pomagać osobom niepełnosprawnym? Po naszej szkole czeka na Ciebie praca w ośrodkach opiekuńczo-leczniczych, szpitalach, ośrodkach rehabilitacyjnych oraz pracowniach terapii zajęciowej.

Po ukończeniu tego kierunku możesz wykonywać wybrane zabiegi lecznicze i profilaktyczne pod nadzorem stomatologa. Znajdziesz pracę w gabinetach, laboratoriach i instytucjach profilaktyki medycznej, a także szkołach jako higienistka dentystyczna.

Zostań profesjonalnym masażystą. Wykonuj masaże rehabilitacyjne i relaksacyjne w szpitalach, przychodniach, uzdrowiskach, gabinetach odnowy biologicznej oraz we w ramach własnej działalności.

Opiekun Medyczny – 1 rok

Pomożemy Ci zostać wykwalifikowanym opiekunem medycznym. Będziesz pracować z osobami chorymi w szpitalach, DPS-ach oraz w ramach opieki indywidualnej w domach. Możesz też wyjeżdżać za granicę jako opiekun osób starszych.

Jesteś cierpliwy i dokładny oraz zwracasz bardzo dużą uwagę na zachowanie higieny? To zawód dla Ciebie. Po ukończeniu tego kierunku możesz zajmować się sterylizacją narzędzi, kontrolą jakości oraz dokumentowaniem swojej pracy w szpitalach, przychodniach, gabinetach stomatologicznych oraz salonach kosmetycznych.

Edukacja jednoroczna w Płocku

Wizażystka/Stylistka

Doradzaj i odmieniaj wizerunek swoich klientów! Jeśli interesują Cię aktualne trendy w modzie i makijażu, to kierunek dla Ciebie. Zapisz się już teraz!

Konsultant ds. dietetyki

Interesujesz się odżywianiem i jego wpływem na zdrowie? Chcesz przygotowywać skuteczne diety dla klientów i pomagać im w zmianie ich stylu życia? Zostań konsultantem ds. dietetyki.

Biomasażysta

Jako biomasażysta pomagasz odzyskać równowagę i zniwelować skutki stresu. Chcesz pomagać zapracowanym i przemęczonym ludziom? Zarezerwuj miejsce na kierunku biomasażysta.

Wśród kierunków jednorocznych w szkołach Pascal znajdziesz także takie, jak bukieciarstwo, instruktor ds. terapii uzależnień, rejestratorka medyczna, trener personalny czy też animator zabaw.

Możesz się zapisać także do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych.

Dlaczego warto zapisać się do szkoły policealnej Pascal?

  • Kształcisz się bezpłatnie na przyszłościowych kierunkach zawodowych i medycznych.
  • Zdobywasz przydatny zawód, dzięki któremu możesz podjąć pracę w wielu miejscach lub założyć własną działalność.
  • Uczysz się zaocznie w weekendy, bez konieczności rezygnacji z pracy lub stacjonarnych studiów.
  • W razie potrzeby otrzymasz bezpłatnie niezbędne zaświadczenia do urzędów (MOPS, GOPS, ZUS, itd.)
  • Korzystasz z doskonale wyposażonych pracowni i prawdziwego sprzętu dla profesjonalistów.
  • Nie musisz mieć zdanej matury.
  • Po zakończeniu nauki na danym kierunku możesz przystąpić do bezpłatnego egzaminu państwowego potwierdzającego Twoje kwalifikacje zawodowe.
Uwaga! Liczba miejsc na poszczególnych kierunkach ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE