Reklama

Zderzenie autobusów Komunikacji Miejskiej. Jedna osoba ranna

Opublikowano:
Autor:

Zderzenie autobusów Komunikacji Miejskiej. Jedna osoba ranna - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do wypadku z udziałem autobusów doszło w poniedziałek ok. 7.30 na Gwardii Ludowej. W sumie w zderzeniu wzięły udział trzy pojazdy Komunikacji Miejskiej.

Do wypadku z udziałem autobusów doszło w poniedziałek ok. 7.30 na Gwardii Ludowej. W sumie w zderzeniu wzięły udział trzy pojazdy Komunikacji Miejskiej. 

Informację o wypadku przekazał nasz czytelnik, a potwierdza ją rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. Z ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia wynika, że na prawym pasie Gwardii Ludowej w stronę Bielskiej odbywała się operacja podczepienia uszkodzonego autobusu Komunikacji Miejskiej do pojazdu pogotowia technicznego. Gdy wszystko zmierzało już ku końcowi, a pojazdy były ze sobą złączone, w autobus z awarią uderzył kolejny autobus Komunikacji Miejskiej, kierowany przez 42-latka z Płocka.

- W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierowca podczepionego autobusu - relacjonuje rzecznik płockiej policji. - 49-letni płocczanin trafił do szpitala, gdzie trwają jego badania. 

W żadnym z autobusów na szczęście nie było pasażerów - ten, który się zepsuł, miał jechać do naprawy, ten, który w niego uderzył, dopiero wyruszył w trasę. 

Policja wyjaśnia okoliczności zderzenia i czeka na informacje ze szpitala. W tej chwili zablokowany jest prawy pas Gwardii Ludowej, ruch odbywa ię tylko jednym pasem. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE