Reklama

Zbliżenia w Skwerze Sztuki. Do póżnej nocy

Opublikowano:
Autor:

Zbliżenia w Skwerze Sztuki. Do póżnej nocy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeśli nie macie jeszcze planów na sobotę, rozważcie propozycję Stowarzyszenia Inicjatyw Twórczych Uhuru Culture, które zaprasza na Skwer Sztuki, mieszczący się po dawnym barze Słoneczko. W samo południe rusza bowiem projekt artystyczny „Zbliżenia”, obfitujący w koncerty w plenerze, wystawy, warsztaty, gry i zabawy dla najmłodszych.

Jeśli nie macie jeszcze planów na sobotę, rozważcie propozycję Stowarzyszenia Inicjatyw Twórczych Uhuru Culture, które zaprasza na Skwer Sztuki, mieszczący się po dawnym barze Słoneczko. W samo południe rusza bowiem projekt artystyczny „Zbliżenia”, obfitujący w koncerty w plenerze, wystawy, warsztaty, gry i zabawy dla najmłodszych.

Inicjatywę współtworzy ze Stowarzyszeniem także Płocka Galeria Sztuki. Od godziny 12.00 aż do 22.00 ( a nawet później, dla chętnych zaplanowano ciąg dalszy w Domu Muzyki) zaprezentują swoje możliwości tacy wykonawcy z kręgu muzyki nowoczesnej, jak: Zambon (Berlin), Pysh (Warszawa), Erdal Mauff Official (Warszawa), Danre Deets (Warszawa) oraz dwa płockie akcenty, AkaOne i Delaplaya.

Organizatorzy zapraszają także do bliższego zapoznania się z malarstwem Wedad A, rysunkami Marcina Szczepaniaka oraz fotografiami Filipa Antczaka. Nie zabraknie prac płockiej grupy fotograficznej Bractwo Brąsów, których wystawa powstała w wyniku ogólnoświatowej akcji „No shave november”.

Myli się ten, kto sądzi, że to wszystkie atrakcje, jakie organizatorzy umieścili w programie. Dla wszystkich chętnych odbędzie się Festiwal Gier Planszowych. Swoje umiejętności z dziedziny hand-made podszkolicie za sprawą Zizulowo, Martka Tg, Atubiżu i Manomano. Członkowie Uhuru Culture poprowadzą warsztaty z upcyclingu, innymi słowy dowiecie się, w jaki sposób stworzyć coś wartościowego … z odpadów!

Wejście na imprezę jest całkowicie darmowe. Weźcie jednak ze sobą jakiś kocyk, coś smacznego do jedzenia i wyborny nastrój adekwatny do początku wakacji.

 

Fot. Płocka Galeria Sztuki

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE