Reklama

Zauważyliście błąd na nowym muralu na kamienicy Sienkiewicza?

Opublikowano:
Autor:

Zauważyliście błąd na nowym muralu na kamienicy Sienkiewicza? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W pierwszej chwili mało kto zauważył zapewne błąd na nowo namalowanym muralu na kamienicy przy Sienkiewicza 51. Ale potem widać go jak na dłoni...

W pierwszej chwili mało kto zauważył zapewne błąd na nowo namalowanym muralu na kamienicy przy Sienkiewicza 51. Ale potem widać go jak na dłoni... 

Pokazaliśmy Wam dzisiaj  mural poświęcony żołnierzom wyklętym, który namalowano na bocznej ścianie kamienicy przy Sienkiewicza 51. Malunek zdobiący odrapaną ścianę na starówce  został dobrze przyjęty m.in. przez pomysłodawcę muralu.

[ZT]13440[/ZT]

Ale choć wydawało się, że wreszcie skończy się pasmo niepowodzeń w sprawie tego projektu, okazuje się, że fatum ciążące nad muralami patriotycznymi nie zamierza odpuścić. Gdy się przyjrzeć widać wyraźnie, że w napisie "Żołnierze Niezłomni" jak wół stoi podwójne "i".

- Podoba się panu nowy mural na Sienkiewicza? - zapytaliśmy nieco przekornie dyrektora Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, który odpowiada za realizację tego projektu.

- Tak, bardzo - przyznał dość ostrożnie Radosław Malinowski, po tonie wyczuwając, że za naszym pytaniem kryje się coś więcej niż tylko ciekawość opinii szefa POKiS. 

Potem wystarczył mu tylko rzut oka, by dostrzec pomyłkę. - Faktycznie, wygląda to jakby były dwa "i". Zapewne do błędu doszło z powodu techniki malowania w specjalnych kratkach - podejrzewa Radosław Malinowski i zapowiada:  Ale nie było jeszcze odbiorów, wykonawca będzie musiał poprawić napis. 

Odbiory zaplanowano łącznie dla obu murali poświęconych żołnierzom wyklętym - tego z podwójnym "i" oraz drugiego na budynku przy Kredytowej. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE