Reklama

Zatrzymano złodzieja. Policja: "Działał wyjątkowo bezczelnie"

Opublikowano:
Autor:

Zatrzymano złodzieja. Policja: "Działał wyjątkowo bezczelnie" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Płockim policjantom udało się zatrzymać złodzieja złotych łańcuszków. Mężczyzna zrywał je z szyi swoich ofiar.

Płockim policjantom udało się zatrzymać złodzieja złotych łańcuszków. Mężczyzna zrywał je z szyi swoich ofiar. 

Do kradzieży doszło 18 i 28 lipca. za pierwszym razem złodziej upatrzyło sobie złoty łańcuszek na szyi swojej ofiary idącej ulicą Tysiąclecia, za drugim - ulicą Hermana.

- Sprawca kradzieży działał wyjątkowo bezczelnie, gdyż wybierał swoje ofiary spośród płockich seniorów, którym zrywał łańcuszki z szyi - poinformował rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek.

W ten sposób złotą biżuterię straciła starsza pani i starszy pan. Łączna wartość skradzionych kosztowności to ponad 1,8 tys. zł.

Policjantom z Wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i mieniu udało się złapać złodzieja. Z ich ustaleń wynika, że odpowiada za nie 30-letni płocczanin. Swoje łupy zostawiał w jednym z płockich lombardów. - Mężczyzna podczas przesłuchania przyznał się do kradzieży i złożył wyjaśnienia - relacjonuje rzecznik. - Pieniądze uzyskane ze sprzedaży łańcuszków miał przeznaczać na „swoje potrzeby”. Za kradzież w kodeksie karnym przewidziana jest kara do 5 lat pozbawienia wolności.

[ALERT]1470827032874[/ALERT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE