Reklama

Zatrzymano dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi

Opublikowano:
Autor:

Zatrzymano dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeden z naszych czytelników widział policjantów wyprowadzających do samochodu mężczyznę ok. 30-40 lat. - Policja zablokowała jeden pas ruchu - mówi. Okazało się, że w środę czynności na terenie Płocka, w rejonie ul. Wyszogrodzkiej na wysokości Panoramy, prowadzili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu.

Jeden z naszych czytelników widział policjantów wyprowadzających do samochodu mężczyznę ok. 30-40 lat. - Policja zablokowała jeden pas ruchu - mówi.

Okazało się, że w środę, 30 stycznia czynności na terenie Płocka - w rejonie skrzyżowania ul. Wyszogrodzkiej i al. Armii Krajowej, na wysokości Panoramy - prowadzili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu. Skontaktowaliśmy się z p.o. oficera prasowego:

- W wyniku prowadzonych czynności operacyjnych policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu, w środę w Płocku doszło do zatrzymania dwóch mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Działania odbywały się przy współpracy z funkcjonariuszami Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku. Jeden z zatrzymanych jest 42-letnim mieszkańcem powiatu sierpeckiego, drugi 27-letnim mieszkańcem województwa warmińsko-mazurskiego. Obaj pasażerowie seata byli poszukiwani listami gończymi celem odbycia kary pozbawienia wolności za oszustwa, wyłudzenia pieniędzy na dużą skalę - mówi nam pełniąca obowiązki oficera prasowego, sierż. sztab. Aleksandra Szarwińska.

Obaj mężczyźni trafili już do zakładu karnego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE