Reklama

Zapragnęli się ochłodzić lodami. Skończyło się w areszcie

Opublikowano:
Autor:

Zapragnęli się ochłodzić lodami. Skończyło się w areszcie  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Skoro świt trzech mieszkańców Płocka postanowiło się ochłodzić kradzionymi lodami. Teraz ochłody zażywają w policyjnym areszcie, bo wpadli dzięki czujnemu oku wielkiego brata...

Skoro świt trzech mieszkańców Płocka postanowiło się ochłodzić kradzionymi lodami. Teraz ochłody zażywają w policyjnym areszcie, bo wpadli dzięki czujnemu oku wielkiego brata...

Amatorzy lodów włamali się do jednego z ogródków piwnych na Starym Rynku.

- Przy użyciu drewnianej miotły postanowili sforsować kratę zabezpieczającą wejście do jednego z ogródków. Mimo że miotła złamała się podczas forsowania kraty, włamywacze dostali się do środka - wyjaśnia Krzysztof Piasek, oficer prasowy KMP Płock. - Mężczyni z pomieszczenia zabrali trzy pojemniki z lodami o pojemności około 5 l. każdy. Całe zdarzenie zauważyli pracownicy Miejskiego Centrum Monitoringu i powiadomili o tym oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

W następnej kolejności dyżurny wysłał patrol, który zatrzymał złodziei. Został też odzyskany łup - ukryty na klatce schodowej jednej z sąsiednich kamienic.

Kim się okazali spragnieni? To znani już płockim mundurowym mieszkańcy Płocka, w wieku 19, 23 i 32 lat. Byli trzeźwi.

- Apetyt na kradzione lody skończył się dla nich raczej niestrawnością, gdyż za włamanie w kodeksie karnym przewidziana jest kara do 10 lat pozbawienia wolności - dodaje Piasek. - Dla trojga dzisiaj zatrzymanych plan schłodzenia się lodami nie wypalił, ale być może to właśnie grożąca im kara ostudzi gorące głowy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE