Reklama

Zamykają ważne skrzyżowanie. Tym razem za dnia

Opublikowano:
Autor:

Zamykają ważne skrzyżowanie. Tym razem za dnia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeszcze ten jeden raz kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Ratusz zapewnia, że będzie to ostatnie całkowite zamknięcie przejazdu przez skrzyżowanie ul. Tysiąclecia, Łukasiewicza i Miodowej. Tym razem prace będą prowadzone w ciągu dnia.

Jeszcze ten jeden raz kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Ratusz zapewnia, że będzie to ostatnie całkowite zamknięcie przejazdu przez skrzyżowanie ul. Tysiąclecia, Łukasiewicza i Miodowej. Tym razem prace będą prowadzone w ciągu dnia.

Do zamknięcia skrzyżowania ul. Tysiąclecia, Łukasiewicza i Miodowej dojdzie w niedzielę, 26 sierpnia w godz. 7.00 – 17.00.

– Jesteśmy zmuszeni do tego kroku, ponieważ prace, które są tu wykonywane, polegają m.in. na całkowitej wymianie wszystkich podziemnych sieci oraz na przebudowie sygnalizacji świetlnej, a także na budowie kanalizacji deszczowej – wyjaśnia Hubert Woźniak z zespołu medialnego w płockim Ratuszu. – Z jednej strony inwestycja jest związana z budową drogi rowerowej wzdłuż ul. Tysiąclecia i Mickiewicza, z drugiej – są to przygotowania do przebudowy w przyszłym roku całej ul. Tysiąclecia.

Dlaczego tym razem w ciągu dnia, a nie w nocy? Przypomnijmy, że zamknięto skrzyżowanie w nocy z 14 na 15 sierpnia w godz. 18.00 – 4.30. Woźniak tłumaczy: – Wywołało to falę interwencji. W ciągu pierwszych kilkudziesięciu minut tych nocnych prac policja i Straż Miejska odebrały kilkaset interwencji z powodu hałasu.

W Ratuszu uprzedzają, że tego dnia na 10 godzin dojdzie do zmian w kursowaniu autobusów Komunikacji Miejskiej. – Będziemy starać się prace wykonać jak najszybciej, by maksymalnie zminimalizować utrudnienia w ruchu – zapewnia Hubert Woźniak.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE