Reklama

Zaklinował się w oknie. Uratowali go strażacy

Opublikowano:
Autor:

Zaklinował się w oknie. Uratowali go strażacy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie było płomieni, dymu, nic. Dlaczego straż pożarna interweniowała na trzecim piętrze budynku na Podolszycach Północ? - zastanawiał się nasz czytelnik, który wysłał nam zdjęcia całego zajścia.

Nie było płomieni, dymu, nic. Dlaczego straż pożarna interweniowała na trzecim piętrze budynku na Podolszycach Północ? - zastanawiał się nasz czytelnik, który wysłał nam zdjęcia całego zajścia.

Jak dowiedzieliśmy się od rzecznika płockiej straży pożarnej Edwarda Mysery, strażacy rzeczywiście przeprowadzili wczoraj udaną akcję w jednym bloków przy Armii Krajowej, wykorzystując do tego wóz z podnośnikiem - sprzęt przydał się do ratowania kota, który znalazł się w niemałych opałach. O kocim dramacie, który rozegrał się wczoraj wieczorem, strażaków powiadomili przejęci sąsiedzi.

- Około 19.30 dostaliśmy zgłoszenie o kocie uwięzionym na trzecim piętrze budynku - relacjonuje Edward Mysera. - Zwierzę zaklinowało się między oknem a ramą i nie mogło się wydostać, a domowników nie było w mieszkaniu. Strażacy dzięki podnośnikowi dostali się na balkon i uwolnili kota, po czym wpuścili go z powrotem do mieszkania.

Zdjęcia nadesłane przez czytelnika, fot. Fabian Szadkowski

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE